Over de Grens

vk

Erg prettig,  De mensen van De Morgen en De Volkskrant hebben me de kans gegeven om een zomerreeks te schrijven voor hun kranten. Over de verschillen, de eigenaardigheden en de grappige kantjes van onze beider volkeren. En onverhoopt is dat toch een succesje geworden.

Omdat de gouden regel voor mij blijft, dat alles wat ik ooit commercieel schrijf vroeg of laat zijn weg zal vinden naar deze blog, lijst ik hier alvast de verschenen bijdrages op. Voor wie ze niet zou gelezen hebben.

Het is ook erg leerrijk om de commentaren onder die stukjes te lezen. ook daar ontwaar je verschillen tussen Nederland en België.

Ik alterneer de links, beurtelings De Morgen en De Volkskrant, maar ze zijn allemaal in beide kranten verschenen.

Het eerste ging over het opleuken van banale gebeurtenissen.

De week nadien had ik het over de vergadercultuur van de Nederlander en de Belg.

Onvermijdelijk was het stukje over de troonsafstand en hoe anders dat enthousiasme in Nederland lag

Er kan geen stuk over Nederland-België verschijnen zonder het over de eigenaardigheden van de zakenlunch te hebben. 

De andere volgen nog.

2 gedachtes over “Over de Grens

  1. Pingback: Beste Dagboek | Just! Guidoooh

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.